- 90%

The7 — Multi-Purpose Website Building Toolkit for WordPress

280.00 28.00

WordPress için Çok Amaçlı Web Sitesi Oluşturma Araç Seti
The7 | Piyasadaki En Özelleştirilebilir WordPress Teması!
The7, WPBakery Page Builder (eski adıyla Visual Composer) ve Ultimate Addons ile tam ve sorunsuz entegrasyona sahiptir . Alıcımızın çoğu, The7’nin güncel olarak bu eklentilerle kullanılacak en iyi tema olduğu konusunda hemfikir!

Onun 1000+ Tema Seçenekler hemen her akla gelebilecek bir tasarım konuşmaları yapmanızı sağlar. Ve Tasarım Sihirbazı özelliği, birkaç dakika içinde butik düzeyde bir web sitesi tasarımı oluşturmanıza olanak tanır.
Hem Sihirbaz hem de gelişmiş Tema Seçenekleri, görsel WP Tema Özelleştirici benzeri ve eski okul arka uç düzenleme modlarında çalışabilir.

The7, WPBakery Page Builder (eski adıyla Visual Composer), Ultimate Addons, Slider Revolution, The7 Elements, Go Fiyatlandırma Tabloları ve ConvertPlus ile birlikte gelir. Ayrıca WooCommerce, WPML, Yoast SEO, All in One WP Migration, W3 Total Cache ve diğerleri gibi en popüler eklentilerle tamamen uyumludur.

En iyi web sitesi oluşturma araç setini 39 $ ‘a kadar düşük bir fiyata alırsınız !

Ve The7’deki paket eklentilerle ilgili en büyük şey , (diğer temaların aksine) onları satın alma konusunda dırdır etmeyecek olmalarıdır . Bu, özellikle bir müşteri için bir web sitesi oluştururken ve “temayla birlikte gelen eklentilerin özel lisanslar olmadan kullanımının tamamen yasal olduğunu açıklayarak zaman kaybetmek istemediğinizde önemlidir; tüm bu uyarıları ve beni satın al mesajlarını görmezden gelin ”.

Söylemeye gerek yok, The7 ve birlikte gelen tüm eklentiler mobil uyumlu (Google sertifikalı) , SEO ve GDPR için hazır.

280.00 28.00

(-90%)
İstek Listesine EkleAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
The7 — Multi-Purpose Website Building Toolkit for WordPress
The7 — Multi-Purpose Website Building Toolkit for WordPress

280.00 28.00

Graphicriven
Logo
Enable registration in settings - general