Şartlar ve Koşullar

Giriş

Bu web sitesinde yazılan bu Web Sitesi Standart Hüküm ve Koşulları, web sitemizi, Website.com’da erişilebilen Web Sitesi Adını kullanımınızı yönetecektir.

Bu Koşullar tam olarak uygulanacak ve bu Web Sitesini kullanımınızı etkileyecektir. Bu Web Sitesini kullanarak, burada yazılı tüm hüküm ve koşulları kabul etmiş olursunuz. Bu Web Sitesi Standart Hüküm ve Koşullarından herhangi birine katılmıyorsanız, bu Web Sitesini kullanmamalısınız.

Küçüklerin veya 18 yaşın altındaki kişilerin bu Web Sitesini kullanmasına izin verilmez.

Fikri Mülkiyet Hakları

Sahip olduğunuz içerik dışında, bu Koşullar kapsamında Şirket Adı ve / veya lisans verenleri, bu Web Sitesinde yer alan tüm fikri mülkiyet haklarına ve materyallere sahiptir.

Yalnızca bu Web Sitesinde bulunan materyalleri görüntülemek için size sınırlı bir lisans verilmiştir.

Kısıtlamalar

Aşağıdakilerin tümünden özellikle kısıtlandınız:

  • Herhangi bir Web sitesi materyalini başka herhangi bir medyada yayınlamak;
  • Herhangi bir Web sitesi materyalini satmak, alt lisanslamak ve / veya başka şekilde ticarileştirmek;
  • Herhangi bir Web sitesi materyalini halka açık bir şekilde gerçekleştirmek ve / veya göstermek;
  • Bu Web Sitesini bu Web Sitesine zarar verecek veya zarar verebilecek herhangi bir şekilde kullanmak;
  • Bu Web Sitesini, bu Web Sitesine kullanıcı erişimini etkileyecek şekilde kullanmak;
  • Bu Web Sitesini geçerli yasalara ve düzenlemelere aykırı olarak kullanmak veya herhangi bir şekilde Web Sitesine veya herhangi bir kişiye veya ticari kuruluşa zarar verebilir;
  • Bu Web Sitesi ile ilgili herhangi bir veri madenciliği, veri toplama, veri çıkarma veya benzeri herhangi bir faaliyette bulunmak;
  • Bu Web Sitesini herhangi bir reklam veya pazarlama faaliyetinde bulunmak için kullanmak.

Bu Web Sitesinin belirli alanlarına sizin erişiminiz kısıtlanmıştır ve Şirket Adı, mutlak takdir yetkisi dahilinde herhangi bir zamanda bu Web Sitesinin herhangi bir alanına erişiminizi daha da kısıtlayabilir. Bu Web Sitesi için sahip olabileceğiniz herhangi bir kullanıcı kimliği ve şifresi gizlidir ve aynı zamanda gizliliği de korunmakta ve paylaşılmamaktadır.

Başlamaya Hazır mısın?

Kendi pazar yeri web sitenizi oluşturabilirsiniz. Bir freelancer işe almak veya satılan her hizmet için komisyon almanızı sağlarız.