WordPress Eklenti Önerileri : Google Web Stories

graphicriven

Google Web Stories (Web Hikayeleri) , web için ücretsiz, açık web, görsel bir hikaye anlatma formatıdır, ilgi çekici animasyonlar ve dokunulabilir etkileşimlerle kolayca görsel anlatılar oluşturmanıza ve okuyucularınızı harika ve hızlı yüklenen tam ekran deneyimlere kaptırmanıza olanak tanır.

WordPress Eklenti Önerileri : Google Web Stories

Web Hikayelerinin Faydaları

Web Hikayeleri formatı, açık web’de hikaye anlatmanın gücüyle izleyicilerinizle etkileşim kurmanız için özellikleri ve yetenekleri parmaklarınızın ucuna getirir. Özellikle şunları yapabilirsiniz:

 • Kolayca güzel ve ilgi çekici içerik oluşturun: Web Hikayeleri, teknik açıdan hikayelerin üretimini olabildiğince kolaylaştırır.
 • Yazım özgürlüğü ve markalama için yaratıcı esnekliğin keyfini çıkarın: Web Hikayeleri formatı, önceden ayarlanmış ancak esnek düzen şablonlarıyla, standartlaştırılmış kullanıcı arabirimi kontrolleriyle ve devam içeriği paylaşmak ve eklemek için bileşenlerle birlikte gelir.
 • Hikayelerinizi herkese açık web’de paylaşın ve bağlayın: Web Hikayeleri, açık web’in bir parçasıdır ve tek bir ekosistemle sınırlı kalmadan siteler ve uygulamalar arasında paylaşılabilir ve gömülebilir.
 • Hikayelerinizi izleyin ve ölçün: Viral paylaşım ve para kazanma için analitiği ve yer imi yeteneklerini destekler.
 • Hikayelerinize hızlı yükleme süreleri sunarak okuyucularınızın dikkatini çekin: Web Hikayeleri ışık hızında olduğundan izleyicilerinizin ilgisini çeker ve eğlendirir.
 • Sürükleyici hikaye anlatımı yoluyla okuyucularınızla etkileşim kurun: Web Hikayeleri, mevcut okuyuculara ulaşmanın yeni ve modern bir yoludur.
 • Oluşturduğunuz güzel ve ilgi çekici hikayelerden etkili bir şekilde para kazanın: Web Hikayeleri, satış ortağı bağlantılarını kullanan yayıncılar için para kazanma özelliğini etkinleştirir. Reklamverenler için Hikayeler, yeni bir hikaye anlatma deneyimi içinde benzersiz bir kitleye ulaşmanın bir yoludur.
WordPress için Web Hikayeleri, WordPress yöneticinize güçlü bir düzenleyici getiriyor.

Web Hikayeleri Düzenleyicisi

WordPress için Web Hikayeleri editörü, kullanıcı dostu bir WYSIWYG oluşturma aracında bir dizi sağlam hikaye oluşturma özelliğini bir araya getirir. Kullanıma hazır hale getirebileceğiniz temel özelliklerden bazıları şunlardır:

 • Hikaye oluşturma sürecinde kolayca gezinmenize olanak tanıyan görsel olarak zengin ve sezgisel bir kontrol paneli
 • Hikaye oluşturma sürecinizin hızlı ve sorunsuz bir şekilde başlamasını sağlamak için size güzel ve etkileyici sayfa şablonları
 • Kolay sürükle ve bırak özellikleri , güzel hikayeler oluşturmayı kolaylaştırır
 • Hikayelerinizi oluştururken medya varlıklarınızı doğrudan eklenti panosundan almanızı sağlayan WordPress’in medya kitaplığına kolay erişim
 • Özelleştirilebilir renk ve metin stili ön ayarları , hikayelerinizin stilini içerik stratejinizin ihtiyaçlarına göre uyarlamayı kolaylaştırır
 • Ve daha fazlası!

WordPress için Web Hikayeleri düzenleyicisini kullanarak, dokunulabilir etkileşimlerle kolayca görsel anlatılar oluşturabilir ve web’de özgürce paylaşabilir veya bunları mevcut içerik stratejilerinize yerleştirebilirsiniz. Web Hikayeleri, belirli bir kapalı ekosistem veya platformla sınırlı kalmak yerine açık web’e ait olduğundan, oluşturduğunuz Hikayeler her şekilde sizindir.

İzleyici kitle: Herkes (Genel ağda açık ve arama motorunda yayınlanabilir, Görüntülenebilir)

Web Hikayeleri herkes içindir! Bir site sahibi, içerik oluşturucusu veya web üzerinde yayıncıysanız, Web Hikayeleri formatını benimsemek içerik stratejinizin kalitesini, okuyucularınıza sağladığınız değeri ve sonuç olarak başarma şansınızı artırmanın bir yolu olarak harika olacaktır. sürdürülebilir başarı.

Kullanım Şartları

Bu eklentiyi kullanarak Google’ın Hizmet Şartları’nı kabul etmiş olursunuz . Unsplash , Coverr ve Tenor tarafından sağlanan üçüncü taraf görüntülerini ve videolarını kullanarak, ilgili Hizmet Şartları’na uymayı kabul edersiniz.

Eklentiyi İndir: Google web stories – Web hikayeleri eklentisi

graphicriven

Yorum Yap

Başlamaya Hazır mısın?

Kendi pazar yeri web sitenizi oluşturabilirsiniz. Bir freelancer işe almak veya satılan her hizmet için komisyon almanızı sağlarız.